Usługi glazurnicze

Obserwując sytuację w branży budowlanej zauważamy, że brakuje w niej specjalistów. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby i wymagania klientów oddajemy do ich dyspozycji doskonałych fachowców, doświadczonych praktyków i rzetelnych, uczciwych pracowników.

To efekt ich umiejętności jest pierwszą rzeczą, na jaką zwraca się uwagę oglądając lokal. A w większości domów sposobem na wykończenie ścian czy podłogi są glazura i terakota. To wygodne i jednocześnie bardzo eleganckie rozwiązanie – gwarantujemy, że w wykonaniu naszych fachowców spełni swoje zadanie przez długie lata. Praca ta wymaga zmysłu estetycznego oraz wiedzy budowlanej – tym wyróżniają się właśnie nasi specjaliści.

glazura

Usługi świadczone w zakresie prac glazurniczych:

  • prace wykończeniowe w domach i budynkach użyteczności publicznej – wykończenie ścian i podłóg w każdym pomieszczeniu,
  • układanie płytek ceramicznych, szklanych oraz terakoty,

Glazurnik może pracować samodzielnie, ale wówczas jego zakres usług ograniczony jest przede wszystkim do układania kafelków różnego typu – gres, terakota, glazura, mozaika, klinkier.

Natomiast ekipa fachowców oferuje:

  • odnawianie ścian, na których wcześniej wyłożone były płytki – po zerwaniu kafelków ściana pokryta jest warstwą specjalnego kleju do glazury, którą trzeba usunąć przed nałożeniem nowych płytek,
  • prace murarskie oraz tynkarskie – każda powierzchnia, również w nieruchomości z rynku pierwotnego, przed przyklejeniem płytek musi być dobrze wygładzona. Pęknięcia oraz nierówności mogą skutkować szybkim odpadnięciem kafelków.
Usługi glazurnicze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.