Usługi stolarskie

Bez mebli żaden dom, biuro czy sklep funkcjonować nie może. To dzięki nim pomieszczenia nabierają charakteru i stają się funkcjonalne. A każdy mebel zaczyna się od pracy stolarza. Jest to usługa typowo rzemieślnicza, bo w zakresie pracy stolarza leży wykonanie z drewnianego surowca solidnych mebli i przedmiotów codziennego użytku, które będą wyposażeniem danego pomieszczenia.

Zakres usług stolarskich świadczonych przez współpracujących z nami stolarzy jest bardzo szeroki:

  • wykonywanie oraz konserwację wszelkich elementów drewnianych, które niezbędne są w budownictwie przy montażu okien, parkietów oraz konstrukcji schodów.
  • wykonywanie mebli domowych: np. szafy, zabudowy kuchennej, łóżka. Usługa dotyczy zarówno przygotowania projektu po ustaleniu z klientem budżetu i zapotrzebowania, jak i produkcji mebli. Zleceniodawca najpierw wybiera materiał i formę wykończenia mebla, następnie otrzymuje wizualizację. Po akceptacji można rozpocząć zamawianie materiału i wycinanie poszczególnych elementów.

Nasi wykwalifikowani stolarze potrafią precyzyjnie obchodzić się ze sprzętem do obróbki drewna, wśród realizowanych przez nich usług często znajduje się także szlifowanie, heblowanie oraz frezowanie powierzchni. Ponadto wykonane meble, zgodnie ze zaleceniami są lakierowane, bejcowane lub malowane. Meble na zamówienie produkowane są przynajmniej kilka tygodni. Nie można również pominąć, że w zakresie usług stolarskich bardzo często znajduje się też montaż mebli. Przy montażu można też liczyć na wkręcenie zawiasów i uchwytów. Kompleksowe usługi profesjonalnego stolarza uzupełnia konserwacja mebli, także antyków z drewna, które wymagają szczególnej opieki. W tym celu używamy specjalnych preparatów, dzięki którym drewno dłużej zachowuje swoje właściwości.

Usługi stolarskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.